100X Yapma Potansiyeli Olan Kripto Paralar

100X Yapma Potansiyeli Olan Kripto Paralar

Coin yatırımında birçok kişi, yüzde 50 ya da yüzde 100 gibi orta vadeli hedefler koyarken, bazı yatırımcılar 100 kat yapacak kripto paraları araştırıyor. Kripto para piyasasında, volatil yapıdan kaynaklı olarak, çok ciddi yükselişler görülmedik bir durum değil. Doğru bir proje seçildiğinde, 1000X ve üzerinde gelir elde etmek mümkün olabilir. Örnek vermek gerekirse, piyasa değeri 500 bin dolar olan ve henüz keşfedilmemiş bir projeye yatırım yapıldığında, 1000 katına çıkması durumunda dahi, proje 500 milyon dolar piyasa değerine ulaşır. Doğru ekip ve doğru yol haritası ile, bu durumlar imkansız değil. 100 x yapma olasılığı olan bazı coin’lere bakalım.

Bitgesell

Bitgesell, kripto para ekosisteminde ilginç projelerden biri. Bitcoin ile birçok ortak yönü bulunmasına karşın, Bitcoin blokzincirine ciddi yenilikler katma hedefiyle yola çıkan Bitgesell, kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Projenin özelliklerine gelmeden önce, piyasa değerinin henüz 600 bin dolar seviyesinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu da, Bitgesell’in 100 X yapması durumunda, 60 milyon dolarlık bir market cap’e sahip olacağını gösterir. 60 milyon dolar, kripto para piyasasında oldukça düşük bir değer, bu nedenle BGL’nin potansiyeli çok daha yüksek.

Peki BGL nedir? Kripto para, 2020 yılında Emma Wu tarafından geliştirildi. BGL’nin amacı, Bitcoin blokzincirindeki eksiklikleri gidermek ve daha hızlı, güvenli ve kullanılabilir bir coin elde etmek. BGL, bu amaçla çıktığı yolda, BTC kod yapısı üzerinde inşa edildi. Bitcoin SV ve Bitcoin Cash gibi orijinal Bitcoin çatalları ile karşılaştırılabilir. Ancak BSV ve BCH, istenen inovasyonları sunamadığı için dikkat çekmedi. Bitgesell ise, Bitcoin’e göre ciddi fırsatlar barındırıyor:

Bitcoin’de 4 yıl olan yarılanma süresi, Bitgesell’de her yıl oluyor. Bu anlamda BGL, her yıl yarılanma olan bir coin olduğu için, daha hızlı değer kazanma potansiyeline sahip.

Bitcoin’de blok boyutu 4 MB olurken, Bitgesell’de 0.4 MB. Bu nedenle BGL çok daha hızlı.

Bitcoin’de bir yakım söz konusu olmazken, Bitgesell’de işlem ücretlerinin yüzde 90’ı yakılıyor.

Cardstack

Kripto para dünyasında dikkat çeken bir diğer proje de Cardstack. Cardstack projesinin özelliği, web3 alanına odaklanmış olması. Merkeziyetsiz internet anlamına gelen web3 ile ilgili Cardstack’ın getirdiği önemli bir yenilik ise, herkesin bu ortamda uygulama geliştirebilmesi. Normalde, Ethereum blokzinciri üzerinde bir DApp geliştirirken, Solidity programlama dilinin bilinmesi gerekiyor. BSC ve diğer ağlarda da benzeri gereksinimler var. Cardstack ise, kodlama bilmeden NFT, Metaverse ve DeFi gibi alanlarda projeler geliştirmeyi mümkün kılıyor. Kripto para dünyasında önemli bir yeniliğe imza atan Cardstack projesi, ilgi çeken bir coin olma konumunda.

Piyasa değerine gelindiğinde, Cardstack’ın market cap değeri yaklaşık 5 milyon dolar. Bu piyasa değeri ile, borsalarda CARD simgesi ile işlem gören coin ilk 1000’de yer alıyor. Ancak yine de oldukça düşük bir piyasa değeri denebilir. CARD’ın 100X yapması durumunda, piyasa değeri 500 milyon dolar seviyesine gelebilir. Projenin sunduğu özelliklere bakıldığında, 500 milyon dolar, CARD için çok normal bir düzey olacaktır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

http://bitgesell.de/en/
https://bitcointalk.org/index.php
https://coinmarketcap.com/tr/currencies/bitgesell/

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Uygun Fiyatlı İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uygun Fiyatlı İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kuyumcu Mağazasında Olması Gereken Ekipmanlar

Kuyumcu Mağazasında Olması Gereken Ekipmanlar

Çiçek Göndermek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Çiçek Göndermek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir