İngiltere Vizesi Aile Birleşimi

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi

ngiltere’de evlenerek yaşama hakkını elde etmek isteyen kişiler İngiltere Aile Birleşimi Vizesi için başvuru yapmalıdır. Bu süreçte sizlere profesyonel bir firma olarak hizmet sunuyoruz. Vize başvurusunda sorun yaşamadan kısa sürede vize sahibi olmanızı amaçlıyoruz. Uzman kadromuz bu alanda profesyonel düzeyde hizmet imkanı sunuyor. İngiltere’ye gitme nedenine bağlı olarak vize başvurusu yapmanızı sağlıyoruz.

Ülkeye eğitim için gitmek isteyen kişiler İngiltere Öğrenci Vizesi, tedavi için gitmek isteyen kişiler Tıbbi Tedavi İngiltere Vizesi ve gezip görmek için İngiltere Turist Vizesi için başvuru yapılması gerekmektedir. Dolayısı ile amacınız neyse ona uygun vize türüne başvuru yapmalısınız.

İngiltere Aile Birleşimi Sınavına Girmek Zorunlu Mu?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi almak isteyen kişilerin İngiltere Aile Birleşimi Sınavı‘na girmesi zorunludur. Özellikle konuşma ve dinleme becerisini belirlemeye yönelik bir sınavdır. Dolayısı işe tek başına çalışarak bu sınavı geçmeniz zor olabilir. İngiltere vizesi için başvuru yaparken sizler de firmamızdan danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizleri sınava hazır hale getiriyoruz. Bu süreçte aklınıza takılan veya merak ettiğiniz konuları uzman danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

İngiltere Vize Çeşitleri

  • İngiltere Ticari Vizesi
  • İngiltere Turist Vizesi
  • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi
  • Evlilik ya da yasal eş tescili amaçlı İngiltere Vizesi
  • Tıbbi Tedavi amaçlı İngiltere Vizesi
  • Öğrenci ziyaretçi amaçlı İngiltere Vizesi

İngiltere Vize İşlemleri

Umuma Mahsus Pasaport (Bordo), Hizmet Pasaportu (Gri) ve Hususi Pasaport (Yeşil) sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının geçerli vizeleri yoksa eğer İngiltere’ye seyahat edemez. 180 gün içinde 90 günü aşmayacak şekilde (kısa süreli) seyahatlerde, Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeden muaf tutulmaktadır. İngiltere vize işlemleri için danışman talebinde bulunabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

EB5 Yatırımcı Vizesi Ne İşe Yarar?

EB5 Yatırımcı Vizesi Ne İşe Yarar?

İş Güvenliği ile Güvenli Yaşam

İş Güvenliği ile Güvenli Yaşam

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir