Tütün Yakmadan Sigara Keyfi

Tütün Yakmadan Sigara Keyfi

Gün geçtikçe kullanıcı sayısının arttığı elektronik sigara çeşitleri arasında Iqos hem performansı hem de kalitesi ile farkını korumaktadır.

ıqos yeni nesil tütün buharlaştırıcı özelliği bulunan ve pek çok kişi tarafından talep edilen elektronik sigara çeşitleri arasında yer almaktadır. Tütünü yakmadan 350 derecede buharlaştırma özelliği ile tamamen ısıtılarak nikotin buharı üretmesi sağlık bakımından olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Yaklaşık olarak 3 cm boyunda olan cihaza olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır.

İqos İluma Yüksek Performans Özelliği

Tüm dünyada çok fazla talep gören cihaz işlevsel bir ürün olma özelliği bulunmakta ve farklı renk seçenekleri vardır. Dijital sigara çeşitleri arasında iqos iluma en yeni nesil ısıtılmış tütün ürünü olarak piyasada yer almaktadır. Dumansız ürünler arasında daha çok yeni olmasına rağmen cihazın kullanıcı sayısı daha da çok olmaktadır. Hem kullanımı hem de temizliği son derece kolay olan cihazı ardışık olarak iki kere kullanmak mümkün olmaktadır. Bu özellik ile tüm kullanıcılar sigara içmenin keyfine varacaktır.

İqos 3 Duo Yeni Nesil Tasarım

Son yılları en popüler ürünü olan elektronik sigaralar içinde ergonomik ve kompakt bir tasarıma sahip olan iqos 3 duo güvenilir olmasının yanı sıra daha uzun pi ömrüne sahiptir. Manyetik kilit ve titreşim uyarıları bulunan cihazın kullanımı olduğu kadar temizliği de çok daha kolay olmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik Satış Noktası

Bursa Arçelik Satış Noktası

İzmir Otomatik Kepenk Modelleri

İzmir Otomatik Kepenk Modelleri

Invicta Hazneler ve Totem Hazneler

Invicta Hazneler ve Totem Hazneler

Veri Kurtarma Profesyonel İşi midir?

Veri Kurtarma Profesyonel İşi midir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir