EB5 Yatırımcı Vizesi Ne İşe Yarar?

EB5 Yatırımcı Vizesi Ne İşe Yarar?

E5 yatırımcı vizesi nedir merak edenler, başarılı bir iş fikriyle birlikte Amerika’da vatandaşlık elde edebilirler.

EB 5 yatırımcı vizesi yüksek meblağlarla Amerika’da yatırım yapmak isteyenlere özeldir. Ayrıca, yatırım ABD ekonomisinin büyümesini teşvik etmeyi amaçlamalıdır Örneğin, Amerikalı işçileri işe alarak yeni işler yaratmak vb. ve şirketler söz konusu olduğunda, ABD’de kayıtlı bir ofislerinin olması gerekli olacaktır.

EB-5 sürecindeki ilk adım, EB-5 davalarını ele alma konusunda deneyime sahip deneyimli bir göçmenlik avukatı tutmaktır. Avukatınız, göçmenlik hedeflerinize ve koşullarınıza bağlı olarak EB-5 vizesinin sizin için doğru seçenek olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca EB-5 vizesi için tüm gereklilikleri karşıladığınızdan emin olmak için gerekli tüm belgeleri hazırlayacaktır

E2 Vizesi

E2 vizesi nedir sorusuna cevap arayanlar aile konusunda da birçok hususu merak ediyor. E-2 vize başvurusu başarılı olursa, başvuru sahibi iki yıllık bir başlangıç süresi için vize alacak ve bu süre zarfında başvuru sahibi yatırımını tamamlayabilecek ve yine de Amerika Birleşik Devletleri’ne daha fazla giriş ve çıkış imkanına sahip olacaktır. Buna ek olarak, E-2 vizesi sahibi, iki yıl sona erdikten sonra özel formlar aracılığıyla sitemizden vizenin yenilenmesini talep edebilirsiniz.

Green Kart Şansınızı Arttırın

Green Card’ın yokluğunda, ABD vatandaşı olmayan bir kişi , yalnızca ABD’yi ziyaret etme veya az ya da çok sınırlı bir süre çalışma hakkına sahip olan geçici bir misafir olarak kabul edilir. Kalış süresi, Amerika Birleşik Devletleri’ne giriş için alınan vize türüne göre belirlenir.

Green Card Çekilişi ABD’de ve diğer herhangi bir ülkede, yalnızca, ister ticari ister yalnızca turizm amaçlı olsun, talep edenlerin ihtiyaçlarına göre yetkili organlar tarafından verilen bir giriş vizesine sahip olmanız durumunda girişe izin verir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi

İş Güvenliği ile Güvenli Yaşam

İş Güvenliği ile Güvenli Yaşam

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir